👈 فروشگاه فایل 👉

گزارش کارآموزی - شهرداری دزفول

ارتباط با ما

... دانلود ...

گزارش کارآموزی - شهرداری دزفول

در عصر كنونی جهان در حال تغییرات سریع در همه عرصه های زندگی بشری و كره خاكی است و علوم بشری به شدت در حال تغییر و تكامل می باشند . به تبع این تغییرات در زندگی و ارتباطات بشری، علم ساختمان و معماری نیز مانند كلیه علوم دیگر دستخوش تغییر و تكامل و دگرگونی است به طوریكه از آثار تاریخی در عرصه های مختلف پیداست این تغییرات در طول تاریخ متناسب با رانش و نحوة زندگی انسان ها تغییراتی داشته اند كه این تغییرات در همة علوم در عصر كنونی شدت بیشتری دارد .

بلكه لاینقطع می باشد این فراگیری بطور تخصصی از دانشگاه شروع می گردد و به دنبال فراگیری علوم طبعاً بكارگیری آن ها و تجربه كردن ضروری است و به دنبال به كار گیری این علوم و روش هاست كه پایه گذار تغییرات بعدی و به تبع آن ایجاد زمینه پیدایش تئوریها و بینش ها و تكامل علوم مربوط پیش می آید .

پس كارآموزی ما دانشجویان به دنبال پایان تحصیلات دانشگاهی ، سر آغازی است برای تجربه و به كار گیری علوم فرا گرفته شده و به كار بستن روش ها و علوم یاد گرفته شده با این دید كه سبب تغییراتی در عرصه علمی این علوم می باشد و خود سبب و زمینه ساز این عرصه از علم و عمل باشیم.

فصل اول : آشنایی كلی بــا مكان كارآموزی

تاریخچه سازمان :

شهرداری دزفول یكی از قدیمی ترین شهرداری های كشور است و اولین شهرداری است كه در استان خوزستان تآسیس گردیده است . بر اساس مدارك موجود این مكان در سال 1299 هجری شمسی تآسیس گردیده است.

درجه این شهرداری درجه 10 و تعداد پرسنل آن جدای از سازمانهای وابسته به آن بیش از 1000 نفر می باشد .

شهرداری دزفول در حال حاضر شامل دو منطقه و سه سازمان وابسته به نام های عمران - اتوبوس رانی و فضای سبز است و بودجه سالانه آن برای سال 72 بیش از 5/4 میلیارد ریال تنظیم گردیده است .

این نهاد در طول عمر پر تلاش خود خدمات ارزشمندی را به مردم خوب دزفول عرضه داشته و در زیبایی و سر بلندی گام های بلندی برداشته است .

نمودار سازمانی و تشكیلات :

نمودار تشكیلاتی این مؤسسه به صورت زیر است :

- وزارت كشور

- استانداری خوزستان

- شهرداری دزفول

👇محصولات تصادفی👇

پروژه ساختمان بتن ارمه خودرو هیبریدی تحلیل رنگدانه های جلبکی با رنگ نگاری مایع حاوی عملکرد بالا بررسی لزوم بازنگری در طبقه بندی اقلام صورت سود و زیان مبانی نظری و پیشینه تحقیق تاثیر شوک های نفتی بر رشد اقتصادی کشورها