👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت شناخت بتن و مصالح آن

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت شناخت بتن و مصالح آن

در قالب پاورپونت در 69 صفحه

این پاورپوینت همچنین برای درسمواد و مصالح ساختمانینیز کاربرد دارد. توجه داشته باشید که پاورپوینتی که در این بخش برای دانلود قرار داده شده از لحاظ چیدمان مطالب و فونتهای آن نیاز به کمی ویرایش دارد ، البته ما پس از دریافت این پاورپوینت اصلاحات زیادی را روی آن انجام داده ایم تا به حد نسبتا مطلوب رسیده و قابل انتشار باشد. توضیح دیگیری که در موردپاورپوینت شناخت بتن و مصالح آنباید ارائه کنیم این است که این پاورپوینت دارای بخش های شناخت بتن و مصالح آن ، بتن آرمه ، انواع بتن ، بتن سبک و خواص آن و همچنین بخش تصاویر می باشد که در ۶۹ اسلاید آماده شده است. در ادامه می توانید مقدمه پاورپوینت شناخت بتن و مصالح آن را مشاهده نموده و در صورت تمایل آن را دانلود نمایید.

بتن از ترکیب مقدار معین و حساب شده از آب وسیمان و ماسه وشن و بعضی مواد مضاف و افزودنی دیگر به دست می آید پس از اینکه آب به مخلوط مصالح سنگی و سیمان افزوده شد سیمان وآب با هم وارد فعل و انفعالات شیمیایی حرارت زا می شوند. در اثر این فعل و انفعالات ماده ی زله مانند و چسبنده ای به وجود می آید که مصالح مختلف داخل را به هم پیوند داده به صورت جسم سختی در می آید عمل اختلاط بتن باید به وسیله دستگاه بتن ساز انجام شود.

👇محصولات تصادفی👇

جزوه پاورپوینت تصویری و روان آموزش طراحی تیر-طراحی سازه بتنی مقاله تصفیه فاضلاب دانلود گزارش کارآموزی در شرکت فنی حفاظتی‎ مجموعه سوالات تستی هدیه های آسمان دوم ابتدایی مبانی نظری و پیشینه تحقیق استانداردهای زیست محیطی