👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت سقف کرومیت

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت سقف کرومیت

فایل پاورپوینت آشنایی با سقف کرومیت،در حجم 127 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

در سالهای اخیر شاهد استفاده ی گسترده از سقفهای تیرچه و بلوك با تیرچه فلزی با جان باز (اصطلاحا كرمیت ) می باشیم . سرعت نسبتا بالای اجرای این سقف ها به سبب عدم نیاز به شمع بندی و شاید قیمت تمام شده كمتر آنها موجب افزایش تمایل برای استفاده از این روش اجرای سقف شده است . محاسبه و اجرای این نوع سقفها دارای نكات و ریزه كاریهای اجرایی بیشتری نسبت به سایر سقفها می باشد كه متاسفانه در بیشتر موارد نادیده گرفته شده و در مجموع شاهد وضعیت نامطلوبی در اجرای این سقفها می باشیم.

این سقف در سال 1362 توسط آقای مهندس محمد جعفر كرمی ، ثبت اختراع شده و در سال 1375 ، آیین نامه ی جزییات اجرایی سقف كرمیت توسط ایشان منتشر شده است . و در نهایت در سال 1381 ، نشریه شماره 151 سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور ، تحت عنوان « راهنمای طراحی واجرای سقف تیرچه های فولادی با جان باز در ترکیب بابتن » تنظیم و منتشر شد ، تا حداقل ضوابط ومعیارهای لازم برای طراحی واجرای این گونه سقف های خود ایستا را بیان نماید . بدیهی است با توجه به تركیبی بودن این سقفها از بتن و فولاد رعایت كلیه ی ضوابط مرتبط با موضوع در مباحث نهم و دهم مقررات ملی ساختمان ( ساختمانهای بتنی و فولادی ) لازم الاجرا می باشد .

فهرست کلی مطالب:

1- مقدمه

2- آشنایی با سقف كرمیت

3- اجزای اصلی تشكیل دهنده سقف كرمیت

4- مشخصات فنی اجزای سقف كرمیت

5- مزایای استفاده از سقف كرمیت در مقایسه با سقف تیرچه و بلوك معمولی

6- انواع سقف كرمیت

7- مراحل اجرای سقف كرمیت

8- محدودیت های طراحی

9- جمع بندی

10- منابع

این فایل با فرمت پاورپوینت در 127 اسلاید قابل ویرایش و کامل و جامع تهیه شده است.

👇محصولات تصادفی👇

دانلود کارنمای معلمی رشته علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان چگونه با ارائه راهکار های جذاب و بهسازی چمن و وضعیت ظاهری مجتمع ورزشی دانش آموزان را به شرکت در فعالیت های ورزشی مجتمع ترغیب نمایم چگونگی حل کردن مشکل کم رویی وعدم اعتماد به نفس در دانش آموزان فایل پاورپوینت eServices طراحی یک مجتمع مسکونی با تاکید بر تقویت روحیه جمعی ساکنین و ایجاد و احیا تعامل انسانی جامعه ایرانی